Aquesta semana tenim el plaer d'anunciar-vos la incorporació de la Generalitat de Catalunya a la nostra Associació com a Soci Honorífic. Aiquesta és una prova més de la importància del Facility Management a la societat catalana i de la seva rellevància.

La Generalitat està plenament convençuda i està treballant fermament en la implementació del FM a la seva organització per tal d'obtenir una gestió estratègica, operativa i eficient dels seus immobles. Agraïm el suport que dóna, a la nostra Associació, la Generalitat i, en particular, al Director General de Patrimoni, en Francesc Sutrias i Grau, i a en Lluís Dalmau, Cap de l'Àrea d'Implementació de Tècniques de Gestió d'Immobles i Serveis Vinculats. Aquesta és una fita molt important per a la nostra Associació i un impuls més per aconseguir situar estratègicament la professió de FM a Catalunya.

Benvinguts a l'Associació Catalana de Facility Management!

 

Què han de fer els qui vulguir donar-se d'alta com a Socis?

Omplir el formulari d'inscripció i enviar-ho a Atenció al Client per a la seva gestió. Recordem que hi ha diferents modalitats d'associat. Si necesita més informació al respecte o aclaracions adicionals, no dubteu en consultar-nos a Atenció al Client.

Utilitzem cookies al nostre lloc web. Unes són essencials per al funcionament del lloc, mentre que d’altres ens ajuden a millorar aquest lloc i l’experiència de l’usuari (cookies de seguiment). Podeu decidir si voleu permetre o no cookies. Tingueu en compte que si les rebutgeu, és possible que no pugueu utilitzar totes les funcionalitats del lloc.